Series
Ratings
208
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
IshuraRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0