Movies
Ratings
218
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5