Series
Ratings
42
Behind Every StarRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Brave DetectivesRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 3.5
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5