Series
Ratings
15
Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5