Series
Ratings
37
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 4.5
Empress CheonchuRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5