Series
Ratings
13
Yong PalRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0