Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0