Titles you rated
LegendRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 0.5
The WigRated ★ 1.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 0.5
4th Period MysteryRated ★ 0.5
CarrieRated ★ 3.5
Hostel: Part IIRated ★ 1.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.0
The FacultyRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
Dead SilenceRated ★ 2.0
The Last ExorcismRated ★ 2.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 1.5
The RingRated ★ 3.5