Movies
Ratings
21
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5