Series
Ratings
24
SKY CastleRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 1.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
HealerRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0