Titles you rated
ShopliftersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Den of ThievesRated ★ 3.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
T-34Rated ★ 3.5
Land of HappinessRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5