Titles you rated
Blades of BloodRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 3.5
My WayRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 1.5
My BrotherRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5