Movies
Ratings
23
LucyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0