Movies
Ratings
41
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0