Titles you rated
La BambaRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.5
GantzRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5