Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0