Movies
Ratings
1582
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Guard PostRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
AntebellumRated ★ 3.0