Series
Ratings
30- ここはグリーン・ウッドRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.0