Movies
Ratings
46
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 2.0