Movies
Ratings
249
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
OutbreakRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0