Series
Ratings
48
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0