Series
Ratings
111
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 1.0
High SocietyRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5