Movies
Ratings
538
DefaultRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 1.5
Escape PlanRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.5
Dirty DancingRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5