Series
Ratings
16
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 1.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
One PieceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5