Titles you rated
Boomerang FamilyRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.5