Movies
Ratings
107
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
All About AnnaRated ★ 3.5
The Art of Getting ByRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Five Senses of ErosRated ★ 2.0