Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0