Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Detectives in TroubleRated ★ 3.0
What is the Ghost Up To?Rated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
BrainRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0