Movies
Ratings
430
ElephantRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 5.0
The CollectionRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Beyond the ReachRated ★ 4.0
The Raid 2Rated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Fright NightRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Sum of All FearsRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5