Series
Ratings
170
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
True to LoveRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 4.5
Love in ContractRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5