Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0