Titles you rated
One Punch ManRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Vampire DetectiveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
London SpyRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 1.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0