Titles you rated
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Meow, the Secret BoyRated ★ 2.0
Doona!Rated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Pegasus MarketRated ★ 3.5
Mr. BadRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
The BoyfriendRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0