Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.5