Movies
Ratings
156
The HandmaidenRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 1.5
Lust, CautionRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 0.5
Taken 2Rated ★ 3.0
CartRated ★ 1.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
HostelRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 2.0
ClickRated ★ 3.0