Series
Ratings
136
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Love of EveRated ★ 2.0
MRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
Pied PiperRated ★ 1.5
Hogu's LoveRated ★ 2.0
TazzaRated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 2.0
The Flower in PrisonRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 1.5
My Rosy LifeRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0
Three BrothersRated ★ 2.0
LastRated ★ 2.0
SandglassRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
BloodRated ★ 2.0