Movies
Ratings
43
ArmageddonRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Belle & SebastianRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0