Series
Ratings
41
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 1.0