Series
Ratings
17
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Nail Shop ParisRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0