Movies
Ratings
294
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0