Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 2.5
We Don’t Bite: Street Woman FighterRated ★ 2.5
Baymax!Rated ★ 3.0
Korea's Next Top Model Season 4Rated ★ 3.0- We Are PreCureRated ★ 3.0
Korea's Next Top Model Season 2Rated ★ 3.0- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 5.0
Korea's Next Top Model Season 1Rated ★ 3.0
Witch Hunt 2022Rated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 4.0- 슈퍼스타KRated ★ 3.0
- 슈퍼스타KRated ★ 3.0
- 아따맘마 Part 3Rated ★ 3.0
- TtoganjipRated ★ 2.5
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
- 아따맘마 Part 2Rated ★ 3.0