Series
Ratings
57
The Silent SeaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 3.0