Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0