Titles you rated
The BrosRated ★ 3.0
The Soul of BreadRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 2.5- My Dad and Mr. ItoRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
CanolaRated ★ 3.5
RentRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
Inseparable BrosRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The TableRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5