Series
Ratings
30
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0