Movies
Ratings
462
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
PersepolisRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0