Movies
Ratings
20
FrozenRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 0.5
The TowerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0