Series
Ratings
209- The Story of CinderellaRated ★ 4.0
Love @ SeventeenRated ★ 0.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.5