Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 1.0