Titles you rated
SecretRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 0.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0